Ceny od 01.02.2024

Diagnoza SI

PLN300(brutto)/ Pakiet
 • Badanie, omówienie i raport

Terapia SI

PLN100(brutto)/ Sesja
 • Czas trwania: 60 minut

Konsultacja

PLN150(brutto)/ Sesja
 • Czas trwania: 60 minut

Ceny od 01.02.2024 dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny

Diagnoza SI

PLN250(brutto)/ Pakiet
 • Badanie, omówienie i raport

Terapia SI

PLN80(brutto)/ Sesja
 • Czas trwania: 60 minut

Konsultacja

PLN130(brutto)/ Sesja
 • Czas trwania: 60 minut

REGULAMIN

 1. Terapia składa się z szeregu ustalonych w grafiku zajęć. Systematyczność terapii jest jednym z warunków jej efektywności!
 2. Podczas zajęć obowiązuje zasada że, na sali znajduje się tylko i wyłącznie jedno dziecko i jeden terapeuta. Za wyjątkiem zajęć grupowych.
 3. Na zajęcia prosi się o przybycie 10 minut wcześniej.
 4. Rodzic/opiekun zobowiązuje się przyprowadzać i odbierać dziecko w określonym czasie. Spóźnienie na zajęcia nie powoduje ich przedłużenia.
 5. Na sali SI dziecko ćwiczy w  spodniach typu sportowego (dres, leginsy, szorty), koszulce z krótkim rękawkiem oraz w czystych skarpetkach lub boso.
 6. Dziecko wchodzi na salę po dokładnym umyciu rąk.
 7. Przed wejściem do sali SI i po jej opuszczeniu dziecko znajduję się pod opieką rodzica/opiekuna.
 8. Zabrania się wchodzenia do sali terapeutycznej bez osoby prowadzącej zajęcia.

Regulamin płatności

 1. Opłaty za zajęcia dokonywane są każdorazowo przed zajęciami gotówką lub w formie przedpłaty za pomocą przelewu bankowego na nr konta: 72 1090 1825 0000 0001 5255 8261 – EKOKAL Tomasz Parys ul. Ustronna 25, 42-660 Kalety. W tytule przelewu prosimy wpisać:
  • imię i nazwisko
  • rodzaj usługi
  • ilość opłaconych spotkań
 2. Firma jest płatnikiem podatku VAT – istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta. Standardowo wystawiamy paragon fiskalny.
 3. Wizytę można odwołać telefonicznie 24 godziny przed umówionym terminem nie ponosząc z tego tytułu obciążeń i nie tracąc wpłaconej kwoty.
Tu Honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Terapia Integracji Sensorycznej oraz Diagnoza Integracji Sensorycznej czyli Terapia SI i Diagnoza SI Porwadzona jest w Gabinet Integracji Sensorycznej czyli Profesjonalna sala Integracji Sensorycznej Na https://edu-grafika.pl/ znajdziesz dużo różnych kart pracy, wycinanek dla dzieci, ćwiczeń grafomotorycznych i zadań matematycznych i wiele wiele innych ciekawych pomocy dydaktycznych.